كمپاني سریال پاریس اخبار فرهنگی و هنری

كمپاني: سریال پاریس اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ضابطه گزینش برهانی و عنایتی چیست؟ ، اقدام عجیب استقلال در گزینش سرمربیان امید و جوانان

باشگاه استقلال در اقدامی عجیب با برکنار کردن محمد فدایی، آرش برهانی و رضا عنایتی را به عنوان مربیان رده‌های پایه خود گزینش کردند که این دو مربی هیچ سابقه‌ای در

ضابطه گزینش برهانی و عنایتی چیست؟ ، اقدام عجیب استقلال در گزینش سرمربیان امید و جوانان

اقدام عجیب استقلال در گزینش سرمربیان امید و جوانان/ ضابطه گزینش برهانی و عنایتی چیست؟

عبارات مهم : جوانان

باشگاه استقلال در اقدامی عجیب با برکنار کردن محمد فدایی، آرش برهانی و رضا عنایتی را به عنوان مربیان رده های پایه خود گزینش کردند که این دو مربی هیچ سابقه ای در رده های پایه ندارند و حتی نتوانستند نتیجه درخشانی در رده بزرگسالان کسب کنند.

به گزارش ایسنا، بعد از جلسه هیات امنای آکادمی کلوب استقلال سرمربیان رده های پایه این تیم مشخص شدند و آرش برهانی و رضا عنایتی به ترتیب به عنوان سرمربیان رده های جوانان و امید استقلال گزینش شدند؛ گزینش هایی که به نظر می رسد تحقیق نشده است و صرفا جهت مشغول کردن پیشکسوتان کلوب استقلال، برگزیده شده است اند.

آرش برهانی که فصل پیش هدایت تیم دسته سومی داماش پایتخت کشور عزیزمان ایران را بر عهده داشت و در نیمه های راه از هدایت این تیم استعفا داد، جایگزینی محمد فدایی شد که توانست با استقلال رده دوم جوانان کشور را کسب کند و حتی تا هفته آخر نیز شانس قهرمانی داشت. فدایی سابقه درخشانی در رده های پایه داشت و توانسته بود ضمن نایب قهرمانی با استقلال، با پیکان قهرمان این رده در سطح کشور نیز بشود. این نایب قهرمانی عالی ترین نتیجه استقلالی ها در ۱۰ سال اخیر بود.

ضابطه گزینش برهانی و عنایتی چیست؟ ، اقدام عجیب استقلال در گزینش سرمربیان امید و جوانان

با گزینش هیات امنای آکادمی آبی های پایتخت، برهانی بدون سابقه و بدون عملکردی درخشان در رده های پایه یا حتی بزرگسالان جایگزین فدایی شد. همچنین رضا عنایتی سرمربی تیم امید استقلال که جای نوازی را در این تیم گرفت هیچ سابقه ای در رده های پایه و امید ندارد. عنایتی که فصل گذشته نتوانست سیاه جامگان را از باتلاق سقوط نجات دهد و از این ماموریت روسفید بیرون نیامد، حالا باید هدایت تیمی را بر عهده بگیرد که حتی بسیاری از مربیانی که سابقه کار در رده های پایه را دارند، نتوانستند از عهده آن برآیند و عامل موفقیت امیدهای استقلال باشند.

به نظ می رسد تنها معیار گزینش این دو مهاجم گلزن سال های قبل استقلال، تنها پیشکسوت بودن و بازی جهت آبی های پایتخت باشد. توجه به سابقه مربیان در رده های پایه یا نتیجه های درخشان در رده بزرگسالان می توانست معیارهایی باشد که سرمربیان امید و جوانان استقلال طبق آن گزینش شوند. با اعلام نام عنایتی و برهانی، ضابطه گزینش این دو به عنوان مربیان رده های پایه آبی ها مشخص نیست و مدیران این کلوب نیز نباید توقعات فراوانی از این دو تیم داشته باشند.

باشگاه استقلال در اقدامی عجیب با برکنار کردن محمد فدایی، آرش برهانی و رضا عنایتی را به عنوان مربیان رده‌های پایه خود گزینش کردند که این دو مربی هیچ سابقه‌ای در

واژه های کلیدی: جوانان | استقلال | استقلال | آرش برهانی | رضا عنایتی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog